BST.LT
HOME | EMAIL | F.A.Q. | SITE MAP
Antras
Puslapių talpinimas

Informacijos talpinimas ir el. pašto palaikymas (WEB Hosting)

Planas Standartiškai suteikiamos paslaugos Registracija Kaina metams (Eur + PVM)
S 10GB virtualus serveris, iki 25 el. pašto dėžučių. 0,- 60,-
P 100GB virtualus serveris, neribotas kiekis el. pašto dėžučių. 0,- 120,-


Papildomos paslaugos:
Vardo srities (domeno) .LT registracija metams - 7,24Eur+PVM vieneriems metams.

Pastabos:

  • Nežymiai viršijus plano limitus jokie veiksmai netaikomi ir paslaugos veikia be sutrikimų
  • Žymiai viršijus plano limites klientas yra informuojamas bei jam pasiūloma pasikeisti talpinimo planą (arba grižti į pasirinkto plano limitus)
  • Duomenų srautas neapskaitomas ir neribojamas
  • Taikomas sažiningas resursų paskirstymas - vienas virtualus serveris negali sunaudoti daugiau nei 5% viso serverio pajėgumų. Pasiliekame teisę be atskiro įspėjimo apriboti resursus tokiems projektams bei pasiūlyti atskirą virtualų dedikuotą serverį, įskaitant sumokėtus pinigus į naujos paslaugos užsakymą
  • Naujiems projektams DIRECTADMIN valdymo skydelį naudojame tik el. paštams valdyti. Siekiant maksimaliai padidinti talpinamos informacijos saugumą interneto svetainė talpinama atskirai nuo el. pašto, serveryje kuriame veikia specifinis saugumo modelis bei kuris nėra valdomas DIRECTADMIN.
  • Visos kainos pateiktos Eurais be PVM.
Nuolaidos bei specialiosios sąlygos:
Nuolaidos iki 50% gali būti taikomos nekomerciniams projektams. Tokiu atveju nuolaida taikoma abipusės naudos principu, kuomet BST:.LT suteikia nuolaidą paslaugoms, o nekomercinio projekto autorius apie tai mini savo projekte, talpindamas atitinkamą tekstą ir(arba) pvz. 120x60 pikselių reklaminį BST:.LT banneri.

Informacija apie t.v. "multidomain hosting"-ą:
Siekiant laikytis tvarkos, taip pat siekiant užtikrinti, jog laikomi projektai netrukdytų vienas kitam, būtu laisvai "transportabilūs" BST:.LT serverių saugyklos ribose, BST:.LT nepraktikuoja (!) situacijos, kuomet viename virtualiame serveryje yra laikomi keli atskiri projektai, taip pat ir kelios vardo sritys (domain). Mūsų tikslas yra pateikti itin aukštos kokybės paslaugas galutiniam vartotojui, todėl mes atsisakėme (!) "multi-domain hosting" palaikymo idėjos palaikant Jūsų svetaines. Turintiems daugiau nei vieną svetainę rekomenduojame naudotis VPS paslauga su ar be DIRECTADMIN valdymo skydeliu. Plačiau apie tai skaitykite čia: VPS/VDS

Didmeninės "web hosting" paslaugos:
Puslapių talpinimas už pastovų mokestį taikomas įmonėms bei fiziniams asmenims, kurie patys teikia šias paslaugas savo galutiniam vartotojui. Šiuo atveju priklausomai nuo įvairių sąlygų, yra sutariama pastovi nepriklausanti nuo galutinių vartotojų kaina, kuri yra taikoma vienerius metus nuo susitarimo ir yra peržiūrima kas vienerius metus. Šiuo atveju, jums pageidaujant ir pavedus, BST:.LT gali prisiimti techninio subrangovo vaidmenį bei Jums pageidaujant bendrauti su Jūsų galutiniais klientais techniniais klausimais Jūsų vardu.www.

Copyright ©
2000-2020 UAB Biuro sprendimų tinklas
2020-2023 Infocom UK Limited
Page Ranking Tool Skaitliukas