BST.LT
HOME | EMAIL | F.A.Q. | SITE MAP
Pirmas
OFFICE DAEMON 1.00


OFFICE DAEMON (TM) v 1.00 - tai specialus kompiuterinės ir programinės įrangos derinys, skirtas saugoti, paskirstyti, valdyti tai, kas yra svarbiausia Jūsų įmonėje - informacijai.


Pasitelkus šį gerąjį "biuro demoną" galėsite:


1. Panaudojant RAID technologijos pranašumus, patikimai saugoti visą Jūsų įmonės informaciją vienoje vietoje, periodiškai atliekant atsargos kopijas.

2. Būti mobiliais biuro ribose. Sugedus vienam kompiuteriui pakaks tiesiog persėsti prie kito, visi duomenys bus pateikti vartotojui taip, lyg būtų dirbęs savo kompiuteriu.

3. Naudoti biuro demoną elektroninio pašto siuntimui, tuo užtikrinant patikimą ir be uždelsimo pastarojo pristatymą gavėjams. Jums taps nebaisūs jokie interneto teikėjų pašto serverių sutrikimai ar kamščiai.

4. Naudoti biuro demoną apsaugai nuo įsilauželių (FIREWALL).

5. Naudoti biuro demoną apsaugai nuo virusų (kaip el. pašto taip ir vartotojų bylų).

6. Naudoti biuro demoną kai reikės pasiekti savo duomenis iš už biuro ribos, pvz., kai būsite išvykęs į komandiruotę.

7. Naudoti biuro demoną kaip platformą įvairiems įmonės projektams, tokiems kaip santykių su klientais valdymo moduliai (CRM) ir pan.


Principas ir technologija


Biuro demonas kuriamas panaudojant kompiuterį (ne prastesnį kaip PII 350 / 64), pageidautina IBM gamybos. Kompiuteriui reikalingi du kieti diskai Jūsų reikiamam informacijos kiekiui sutalpinti ir dubliuoti (RAID). Toliau į šitą kompiuterį ir patalpinamas "demonas" - LINUX bazėje sudarytas tarpusavyje suderintų programų rinkinys, programinė įranga skirta nuolat stebėti demono būklę ir esant potencialiai problemai jį užmigdyti.

Apytikrė reikalingos kompiuterinės įrangos komplektacija ir kainos:

1. Kompiuteris PII350 / 64 - 250,- Lt su PVM.
2. Du kieti diskai (bendrai dubliuojamai 80GB duomenų talpai) - 900,- Lt su PVM.
3. Dvi tinklo plokštės - 40,- Lt su PVM.

Ši įranga gali būti pateikiama Kliento, atsižvelgiant į konkrečias BST.LT darbuotojo rekomendacijas, arba įsigyjama iš BST.LT.

Kaip užsisakyti


Visų pirma reikia kad Jūsų dabartinę kompiuerinę įrangą, informacijos kiekį, srautus, panaudojimą ištirtų mūsų specialistas. Šis tyrimas yra nemokamas jei ateityje užsisakysite paslaugą. Tuomet Jums bus pateiktos išvados, rekomendacijos, pasiūlytas planas pereinamąjam laikotarpiui.

Esant abipusiam sutikimui, pasirašoma sutartis, kurioje numatomi konkretūs terminai, pereinamas laikotarpis, personalo apmokymas ir pan. Visas pereinamasis procesas akylai stebimas mūsų specialistų, siekiant išsaugoti darnų Jūsų imonės darbą ir patikimą informacijos išsaugojimą.

Pabaigus "demono" diegimą, vyksta baigiamosios konsultacijos.

Susisiekite su mumis ir mes suteiksime Jums daugiau informacijos.


www.

Copyright ©
2000-2020 UAB Biuro sprendimų tinklas
2020-2024 Infocom UK Limited
Page Ranking Tool Skaitliukas