BST.LT
HOME | EMAIL | F.A.Q. | SITE MAP
Pirmas
 BST.LT teikiamos paslaugos


Šiandien BST.LT galite užsisakyti šias paslaugas:


WEB HOSTING
Patalpinkite savo interneto tinklapį greituose, stabiliuose, profesionaliai prižiūrimuose serveriuose, kurie prijungti prie interneto dviem nepriklausomais optiniais interneto kanalais. Serveriai nuolat stebimi kvalifikuotų sistemos administratorių.

SHOUTCAST
Norite turėti savo radiją internete ir tapti laidų vedėju (DJ)? Tuomet ši paslauga kaip tik Jums. paslauga pasižymi itin aukšta kokybe bei aptarnavimu.

VIRTUAL PRIVATE SERVER (VPS/VDS)
Turite augantį projektą? Netenkina elektroninio pašto apribojimai? Galvojate apie savo serverį? Dedikuotą serverį pirkti ir išlaikyti per brangu? Išnuosime Jums kokybiškai paruoštą, efektyviai naudojamą Virtualų dedikuotą serverį, profesionaliai jį paruošime pagal Jūsų poreikius, patalpinsime mūsų duomenų perdavimo centre.

SERVER COLOCATION
Turite didelį projektą? Teikiate mažmenines web hostingo paslaugas? Patalpinsime Jūsų serverį du nepriklausomus optinius kanalus turinčioje serverių saugykloje. Jūsų pageidavimu patį serverį taip pat galime Jums išnuomoti.

PC SERVICE
Profesionaliai ir už prieinamą kainą teikiame nuolatinę kompiuterinės technikos priežiūros paslaugą. Idealus kainos ir kokybės santykis. Paslaugos kaina - nuo mažiau nei 25Lt per mėnesį su PVM vienam kompiuteriui! Paslauga jau teikiama visoje Lietuvoje be papildomo paslaugos mokesčio! Užeikite ir skaitykite plačiau.

FTP SERVER
Teikiame aukštos kokybės FTP serverių nuomos paslaugas. Reikia operatyviai ir patogiai perduoti savo klientams didelės apimties failą? Reikia kad klientai galėtu Jums perduoti didelės apimties failą? Reikia saugoti svarbių bylų atsargines kopijas už biuro ribų? Tuomet ši paslauga kaip tik Jums.

INTERNET
Prijungsime Jus ar Jūsų įmonę prie BST.LT duomenų perdavimo tinklo. Galėsite be jokių laiko ribojimų naršyti internete, gauti el. paštą, tvarkyti banko sąskaitas ir t.t.


Atminkite, kad BST.LT galite užsisakyti ir nestandartines paslaugas. Tuomet tiesiog susisiekite su mumis, išdėstykite Jums rūpimą klausimą ar problemą, ir kartu pagalvosime kaip ją išspręst.


www.

Copyright © 2003-2017
UAB "Biuro sprendimų tinklas"
Page Ranking Tool Skaitliukas